O firmie

Sklep bitPC.pl - komputery i oprogramowanie dla firm jest częścią Firma Handlowa ROMI Romuald Matuszewski i powstał 1 listopada 2021 roku!

Robot BIT

Sklep bitPC.pl jest odpowiedzią na rosnące potrzeby naszych klientów. Dzięki temu możemy prezentować zakres naszego asortymentu. Z czasem będziemy się rozwijać coraz intensywniej i doprowadzimy do zwiększenia bazy naszych produktów. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Sklep jest częścią Firma Handlowa ROMI, która działa od 2009 roku. Jesteśmy działalnością zrzeszającą specjalistów oraz firmy producenckie z branży IT, których partnerstwo pomaga nam w realizowaniu codziennych zadań. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm oraz instytucji doradzając technicznie przy wyborze najlepszych rozwiązań sprzętowych. Nasze rozwiązania są zawsze dopasowane do indywidualnych oczekiwań i budżetu klienta. Jesteśmy partnerem największych dystrybucji w Polsce, dzięki czemu w swojej ofercie posiadamy ponad 50 000+ urządzeń z różnych kategorii sektora IT oraz elektroniki użytkowej.

Oprócz sprzętu elektronicznego pomagamy w projektowaniu stron WWW, prowadzeniu i tworzeniu kampanii reklamowych Google, Facebook, Instagram, LinkedIn Ads, pozycjonowaniu (SEO), audytach UX. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi agencjami SEO/SEM świadczymy najwyższą jakość usług marketingu internetowego. Działamy głównie na klientach z polecenia, co świadczy o zaufaniu jakie powierzają nam nasi partnerzy. Jeżeli potrzebujesz firmy, która odpowiednio poprowadzi Twoje działania marketingu internetowego, rozpocznie prowadzenie mediów społecznościowych Twojej firmy i zdobędzie większe zasięgi w rozpoznawalności Twojej marki - zapraszamy do kontaktu. Pomożemy również wyposażyć Cię w odpowiednie zaplecze techniczne.

Wspieramy każdą branżę.  Jesteśmy po to, by zapewnić Ci naszą pomoc przez cały czas trwania współpracy. Przygotujemy sprzęt oraz usługi pod Twoje indywidualne wymagania. Nie mamy problemu ze współpracą międzynarodową, jednorazową lub długofalową. Liczba firm, które nam zaufały jest coraz większa. Swoją działalność opieramy przede wszystkim na zaufaniu, ciężko na nie pracujemy i staramy się dostarczyć najwyższą jakość usług za każdym razem.


 

Dane rejestrowe:
Firma Handlowa ROMI Romuald Matuszewski
ul. Nowa 7, 63-910 Dąbrowa, woj. wielkopolskie

NIP: PL6991830319
REGON: 301311218

Konto bankowe: mBank
PL29 1140 2004 0000 3802 7981 7774

Kontakt: 
Telefon: +48 793 002 813 (we also speak English)
e-mail: sklep@bitpc.pl

Godziny pracy:
Poniedziałek - piątek: 09:00 - 17:00

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl