Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

Odstąpienie od umowy

Jeśli

A) jesteś konsumentem

nie dokonasz zakupu w naszym sklepie, ponieważ obsługujemy wyłącznie zarejestrowane firmy z aktywnym numerem NIP

B) jesteś osobą fizyczną,

Poprzez rejestrację oświadczyłeś, że zawierasz w imieniu osoby fizycznej prowadzącej jednoosobową działalność gospodarczą, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie będącej osobą prawną, której przepisy szczególne przyznają zdolność prawną, umowę o charakterze zawodowym, nawet jeżeli nie wynika to z przedmiotu działalności określonego według Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) ujawnionego w szczególności w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS) lub Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG).

Reklamacje

W przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy fabrycznie, masz prawo reklamować go w oparciu o rękojmię. Reklamację najlepiej złożyć na adres e-mail: sklep@bitpc.pl lub drogą pocztową na adres ul. Nowa 7, 63-910 Dąbrowa w ciągu 5 dni od daty otrzymania sprzętu. 

Wadliwy towar należy wysłać na adres: ul. Nowa 7, 63-910 Dąbrowa po wyraźnym zleceniu wysyłki ze strony bitPC.pl

W związku z wadą podejmiemy reklamację bezpośrednio w dystrybucji producenta. O jej rozpatrzeniu poinformujemy Cię niezwłocznie. 
Jeżeli reklamacja nie zostanie uznana i nie zostanie przyjęta przez producenta lub dystrybutora, Twoja reklamacja zostanie rozpatrzona negatywnie.

Odpowiadamy względem Ciebie za wady stwierdzone do 5 dni od otrzymania przesyłki. 

Co do zasady reklamację możesz zgłosić każdej chwili, ale to czy będzie rozpatrzona jako naprawa serwisowa lub zwrot zależy wyłącznie od producenta i/lub dtstrybutora.

Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia reklamacyjnego lub do 30 dni w przypadku konieczności diagnozy i wysyłki towaru do producenta i/lub dystrybutora.

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl